Детски велосипед 10" Dino Ciccibello
  • Детски велосипед 10" Dino Ciccibello
  • Детски велосипед 10" Dino Ciccibello Велосипеди

Детски велосипед 10" Dino Ciccibello

INFO

  • - Производител: Dino
  • - Код: KB10002
  • - Наличност: Налично
114.00лв. 120.00лв.

Налични опции

Количество
Рамка - олекотена стомана
Капли - стоманени
Гуми - надуваеми
Спирачка - предна и задна
Помощни колела
Кошче и седалка за кукла

Ревюта (0)

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лошо           Добро